Чому важливо відвідувати стоматолога 2чі на рік?

Більшість захворювань ротової порожнини набагато легше піддаються лікуванню на початковій стадії.Тому навіть якщо Вас нічого не турбує,варто відвідувати стоматолога раз в півроку для проведення профілактичних процедур.

Часто пацієнти бояться приходити через страх болю під час стоматологічних маніпуляцій,але не варто турбуватись,тому що сучасна медицина гарантує якісне знеболення.

Діткам потрібно відвідувати стоматолога частіше один раз в три місяці.

Дорослим в яких є хронічні захворювання також варто відвідувати стоматолога 3-4 рази в рік.

Під час візиту лікар ознайомиться зі станом  ваших зубів,при необхідності призначить рентген та проведе професійну гігієну,також розповість про правильний догляд за порожниною рота та підбере індивідуально засоби гігієни.

Тому, якщо Ви прагните мати здорову і красиву усмішку, потрібно регулярно відвідувати лікаря-стоматолога.

Наталья Рожкова

Стоматолог - ортопед