Хочу выразить огромную благодарность прекрасному специалисту Натальи Владимировне! Я долго тянула с визитом к стоматологу (страх с детсва) и дождалась пока часть зуба откололась, причем глубоко под десной. Я была уверена, что зуб не спасти и придется вырывать зуб и ставить имплант, но в этой клинике нашли выход и спасли зуб! Поставили мост, который идеально подошел мне! Все прошло безболезненно! ОЧень приятный персонал! Успокоят! Объяснят! И даже, если боишься укола, то заморозят место под укол вишневым гелем! А кресло какое удобное! Рекомендую всем! Даже тем кто очень боится! ❤️
Лечение, которое я получила в City Smile, было очень профессиональным. Мои зубы выглядят потрасающе. Над некоторыми мои зубами была проведена довольно обширная работа, но теперь они выглядят как мои собственные здоровые зубы. Лечение абсолютно комфотрное.❤️
Я знайшла CitySmile через інтернет і жодного разу не пошкодувала, що вибрала саме цю клініку. По-перше, це єдина стоматологія в місті, де роблять панорамний знімок (наскільки я знаю). По-друге, починаючи з ресепшина, обслуговування на висоті. Вам завжди подзвонять перед прийомом і нагадають на який час ви записані. Всі співробітники привітливі, завжди з посмішкою. Лікарі — професіонали своєї справи. Вони ретельно проводять огляд, роблять знімок (якщо в цьому є необхідність), розказують ситуацію і радять як конкретно у вашому випадку краще поступити. Наприклад, мені потрібно було верхнє протезування, знімок показав, що гайморові пазухи дуже близько і ставити інплантанти категорично заборонено. Наталья Володимирівна порадила протез замість моста. Розповіла, показала, як це буде виглядати, в чому переваги і дала час обдумати. Вже три місяці ношу бюгельний протез і дуже задоволена. До речі, вся моя сім'я, наслухавшись моїх захоплених відгуків, теж пішла лікуватись в CitySmile. Щиро дякую Наталлю Володимирівну, Володимира Олександровича, Вадима Михайловича, Наталлю і всю команду CitySmile! Ви найкращі! Успіхів вам і процвітання ❤️
У цій клініці професійні лікарі, ввічливі, завжди усміхнений персонал. Мені потрібно було видаляти, лікувати та протезувати. Вдячна всьому персоналу і особливо Наталі Володимирівні, техніку Вадимі Михайловичу, які зробили свою роботу якнайкраще. Дуже задоволена, що потрапив до таких спеціалістів. Дай Боже всьому колективу: здоров'я, щастя, процвітання. Раджу лише цю клініку City Smile ❤️
Стоматологію знайшла по інтернету та відгукам людей, які писали свої враження. Дякую за це. Це чудова клініка, персонал привітний, доброзичливий. Лікарі це окреме кохання. Дуже переживала, тому що діти віком 5 років, як виявилося, зовсім не варто переживати. Діти в захваті, бігали на прийом у буквальному значенні слова, вони хотіли до стоматолога та з великим задоволенням ходили. На запитання: "Чи я рекомендую?" - Однозначно відповідь "ТАК". Наш дитячий лікар була Оленина Мирослава Василівна. Дякую City Smile, ви найкращі ❤️