Відгуки клієнтів 🦷

Будемо дуже вдячні за ваш відгук Натиснути тут ❤️

👨‍⚕️

Елена Сикорская

16/03/2023

Хочу выразить огромную благодарность прекрасному специалисту Натальи Владимировне! Я долго тянула с визитом к стоматологу (страх с детсва) и дождалась пока часть зуба откололась, причем глубоко под десной. Я была уверена, что зуб не спасти и придется вырывать зуб и ставить имплант, но в этой клинике нашли выход и спасли зуб! Поставили мост, который идеально подошел мне! Все прошло безболезненно! ОЧень приятный персонал! Успокоят! Объяснят! И даже, если боишься укола, то заморозят место под укол вишневым гелем! А кресло какое удобное! Рекомендую всем! Даже тем кто очень боится! ❤️

👨‍⚕️

Анна Токарева

16/03/2023

Лечение, которое я получила в City Smile, было очень профессиональным. Мои зубы выглядят потрасающе. Над некоторыми мои зубами была проведена довольно обширная работа, но теперь они выглядят как мои собственные здоровые зубы. Лечение абсолютно комфотрное.❤️

👨‍⚕️

Олена

07/03/2023

Я знайшла CitySmile через інтернет і жодного разу не пошкодувала, що вибрала саме цю клініку. По-перше, це єдина стоматологія в місті, де роблять панорамний знімок (наскільки я знаю). По-друге, починаючи з ресепшина, обслуговування на висоті. Вам завжди подзвонять перед прийомом і нагадають на який час ви записані. Всі співробітники привітливі, завжди з посмішкою. Лікарі — професіонали своєї справи. Вони ретельно проводять огляд, роблять знімок (якщо в цьому є необхідність), розказують ситуацію і радять як конкретно у вашому випадку краще поступити. Наприклад, мені потрібно було верхнє протезування, знімок показав, що гайморові пазухи дуже близько і ставити інплантанти категорично заборонено. Наталья Володимирівна порадила протез замість моста. Розповіла, показала, як це буде виглядати, в чому переваги і дала час обдумати. Вже три місяці ношу бюгельний протез і дуже задоволена. До речі, вся моя сім'я, наслухавшись моїх захоплених відгуків, теж пішла лікуватись в CitySmile. Щиро дякую Наталлю Володимирівну, Володимира Олександровича, Вадима Михайловича, Наталлю і всю команду CitySmile! Ви найкращі! Успіхів вам і процвітання ❤️

👨‍⚕️

Зінаїда

02/02/2023

У цій клініці професійні лікарі, ввічливі, завжди усміхнений персонал. Мені потрібно було видаляти, лікувати та протезувати. Вдячна всьому персоналу і особливо Наталі Володимирівні, техніку Вадимі Михайловичу, які зробили свою роботу якнайкраще. Дуже задоволена, що потрапив до таких спеціалістів. Дай Боже всьому колективу: здоров'я, щастя, процвітання. Раджу лише цю клініку City Smile ❤️

👨‍⚕️

Юлія

01/02/2023

Стоматологію знайшла по інтернету та відгукам людей, які писали свої враження. Дякую за це. Це чудова клініка, персонал привітний, доброзичливий. Лікарі це окреме кохання. Дуже переживала, тому що діти віком 5 років, як виявилося, зовсім не варто переживати. Діти в захваті, бігали на прийом у буквальному значенні слова, вони хотіли до стоматолога та з великим задоволенням ходили. На запитання: "Чи я рекомендую?" - Однозначно відповідь "ТАК". Наш дитячий лікар була Оленина Мирослава Василівна. Дякую City Smile, ви найкращі ❤️